Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Graderingar våren 2017
2017-05-10 22:50
Hej!

 

Vårens graderingar kommer att ske 29-31/5. 

 

Tid: Enligt schema nedan

Plats: Torslandaskolan F-5, ingång lilla gymnastiksalen

 

All in- och utgång, omklädning och uppvärmning kommer ske i lilla gymnastiksalen för att inte störa de som graderar i stora salen.

 

Kom i god tid, senast 15 minuter före utsatt tid, så du hinner värma upp ordentligt och inte missar din tid!

 

 

Tänk på att ta med TKD-pass! Ni som graderar er för första gången får era TKD-pass vid graderingen.

 

Lycka till!


Torslanda TKD//Camilla

 

Måndag 29/5

 

Kl 17:30-18:30                      Emelie Larsson

                                           Molly Åsberg

                                           Josephine Lantz

                                           Johannes Larsson

                                           Sebastian Baker

                                           Philip Brixstedt

                                           Nils Davydenko

                                           Eskil Andersson

                                           Stina Knutsson

                                           Leonardo Modeer

                                           Emina Jusuf

                                           Vilmer Persson

                                           Simon Jigmyr

                                           Vilhelm Talvik

                                            Ludvig Asterholm Lindström

                                           Olivia Marjanovic

                                           Tom Cullin

                                           Josefina Modeer

                                           Rufus Öhrstedt

 

Kl 18:30-19:30                      Hugo Rahm

                                           Simon Eriksson

                                           Holger Andersson

                                           Jon Mattisson

                                           Greta Högberg

                                           Nicholina Gustafsson

                                           Saga Knutsson

                                           Scott van der Star

                                           Karl-Vilhelm Hägg

                                           Philip Gustafson

                                           Pavle Milutinovic

                                           Alexander Zobenica

                                           Aleksin Milutinovic

                                           Viktor Stavby

 

Kl 19:30-21                           Petri Jahnsson

                                           Martin Karlstedt

                                           Desirée Strandh

                                           Helga Ekström

                                           Anders Högberg

                                           Camilla Andersson

                                           Emil Stridbeck

                                           Felicia Legue Ruzinski

                                           Alicia Stadelmann

 

Tisdag 30/5

 

Kl 17:30-18:30                      Vinton Lack

                                           Lucas Lack

                                           Jack Holzner

                                           Elias Lindmark

                                           Sara Sanneblad

                                           Klara Brunzell

                                           Edvin Lack

                                           Novalii Anjevik

                                           Lukas Svensson

                                           Natalie Stridbeck

                                           Malte Vemgaard

                                           Anton Anjevik

                                           Gantavit Suekwansue

                                           Josefin Lövsund

                                           Emma Calais

 

Kl 18:30-19:30                      Noel Janemyr

                                           Linus Lantz

                                           Anton Ström

                                           Isak Lekberg

                                           Vilmer Hansson

                                           Oskar Jahnsson

                                           Rasmus Holmblad

                                           Filippa Mellander

 

Kl 19:30-20:30                      Sofia Jansson

                                           Malte Sjöman

                                           Sandra Engström

                                           Tilda Hallin

                                           Emelie Stavby

                                           Georg Ruzinski

                                           Fredrik Larsson

                                           Mathias Hallin

                                           Johan Ström

                                           Isabelle Fredriksen

                                           Emma Strandh

                                           Maja Ladestam

                                           Moa Holmblad

 

Onsdag 31/5

 

Kl 17:30-18:30                      Pontus Theander

                                           Robin Dolietis

                                           Johanna Asterholm Lindström

                                           Ebba Nylander

                                           Isabella Stridbeck

                                           Michaela Hillgren

                                           Richard Zander

                                           Leon Ekström

                                           Noel Ekström

                                           Wilma Jansson

                                           Alexander Hallin

                                           Markus Fredriksen

 

Kl 18:30-20:00                      Tim Ramnekrok

                                           Emma Sanneblad

                                           Benjamin Karlsson

                                           Albin Larsson

                                           Sebastian Wagner

                                           Jan Henrik Emanuelsson

                                           Bianca Karlstedt

 

Kl 20:00-21:00                      Lena Brixstedt

                                           Linda Vemgaard

                                           Christopher Anjevik

                                           Marie Hansson

                                           Ramona Anjevik

                                           Cecilia Andersson

                                           Daniel Gustafson

                                           Maria Asterholm

                                           Sofia Davydenko


Nyhetsarkiv
Städ av vår Do-jang2019-03-30 07:17
Dags för tävling igen!2019-03-11 13:07
Sportlov2019-02-04 23:00
Årsmöte 24 februari2019-01-25 06:29
Niclas till VM!!!2019-01-20 16:59
2019-01-12 10:20
2019-01-11 16:53
Hej!2018-12-12 13:49
Årets julklapp2018-12-01 11:32
Träningsläger GTA2018-11-23 21:02
Gradering hösten 20182018-11-06 19:50
2018-08-31 06:34
Uppstart hösten 20182018-08-26 20:29
Uppstartsläger 20182018-08-09 13:15
Sommarlov2018-07-12 11:47
Sommarträning2018-06-03 20:50
SM/STL3 och Talent Open2018-05-22 21:39
Terminsavslutning 3 juni2018-05-12 09:37
Gradering våren 20182018-04-29 20:49
Svartbältesträning2018-03-25 21:34
2018-03-07 23:01
Söndag 4 mars2018-03-03 08:37
Årsmöte 20 februari2018-02-18 17:03
Sportlov vecka 72018-02-07 08:45
Årsmöte 2018-01-14 17:26
God Jul & Gott Nytt År2017-12-24 23:03
Julavslutning 20172017-12-04 09:33
Gradering hösten 20172017-11-12 22:30
TKD Festival2017-11-11 17:10
Graderingsläger2017-11-11 09:11
Höstlov2017-10-23 11:12
Kick event #RememberLiam2017-09-11 07:46
Succé för ÖPPET HUS2017-08-24 10:40
Oscar Aspelin - dan III2017-08-20 20:29
Uppstartsläger dag 12017-08-12 21:22
Träningar hösten 20172017-08-02 19:59
Ingen sommarträning2017-07-11 06:17
Sommarträningar2017-06-05 20:56
Terminsavslutning2017-05-29 16:07
Gradering 29-31/52017-05-28 20:33
Stegsparring2017-05-23 22:47
Graderingar våren 20172017-05-10 22:50
Graderingsläger 27 maj2017-05-06 19:06
Till alla medlemmar2017-04-29 11:08
Partille Challenge 20172017-03-13 14:04
Gradering 11 december 2016-12-12 14:30
Julavslutning2016-12-07 10:29
SM 2016-11-122016-11-13 11:25
SM 2016-11-12 2016-11-07 10:50
Ordinarie träning2016-11-07 10:44
Terminsstart HT 162016-08-24 16:18
Gradering Sön 29 maj2016-05-24 21:35
AVSLUTNING & TRÄNING2016-05-23 09:39
Söndagsträning 22 maj2016-05-21 15:45
Gradering onsdag 18 maj2016-05-17 10:50
Söndagsträning 15 maj2016-05-14 22:29
Stenungsund open 14 maj2016-05-13 19:32
Stenungsund open2016-05-09 23:12
klubbjacka2016-05-05 21:59
Gradering2016-04-24 21:07
2016-04-08 17:22
Viking Cup2016-03-31 22:18
Glad påsk2016-03-27 10:14
VIKING CUP 20162016-03-24 21:23
Sportlov2016-02-15 23:39
Träningsläger Lindome2016-02-14 04:09
Utbildningar 2016-02-09 20:25
Ny hemsida2016-02-04 19:42
 
SHOP